Menu

LSG Fodbolds Facebookside

Kommende kampe for alle hold
Februar 2018
25.
søndag
10.00
Løjt IF
Spillet
Kvinder
U9
U8/U9 Piger - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Sundevedhallerne - Inde
Lysabild SG
Sundevedhallerne - Inde
25.
søndag
10.20
Lysabild SG
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
SUB Sønderborg
Arena Aabenraa - inde
25.
søndag
10.40
Notmark SU
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Lysabild SG
Arena Aabenraa - inde
25.
søndag
10.40
Lysabild SG
Spillet
Kvinder
U9
U8/U9 Piger - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Sundevedhallerne - Inde
BNS
Sundevedhallerne - Inde
25.
søndag
10.50
Lysabild SG
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2008) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
SUB Sønderborg (2)
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
11.00
Lysabild SG
Spillet
Kvinder
U9
U8/U9 Piger - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Sundevedhallerne - Inde
Midtals IF
Sundevedhallerne - Inde
25.
søndag
11.10
Svenstrup UF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Lysabild SG
Arena Aabenraa - inde
25.
søndag
11.20
Midtals IF (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2008) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Lysabild SG
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
11.30
Lysabild SG
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Arena Aabenraa - inde
Aabenraa BK (1)
Arena Aabenraa - inde
25.
søndag
11.30
Lysabild SG
Spillet
Kvinder
U9
U8/U9 Piger - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 1
Sundevedhallerne - Inde
Bov IF
Sundevedhallerne - Inde
25.
søndag
11.50
Sønderborg Fremad
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2008) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Lysabild SG
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
12.20
Lysabild SG (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Bov IF
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
12.50
Lysabild SG (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Lysabild SG (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
13.20
Varnæs/Bovrup IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Lysabild SG (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
13.30
Nord/Als B
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Lysabild SG (2)
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
14.00
Lysabild SG (1)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Nord/Als B
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
14.10
Lysabild SG (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Høje Kolstrup B 81
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
14.20
Lysabild SG
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Dybbølhallen - Inde
Dybbøl IU (1)
Dybbølhallen - Inde
25.
søndag
14.30
SUB Sønderborg
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Humlehøj-Hallen - Inde
Lysabild SG (1)
Humlehøj-Hallen - Inde
25.
søndag
14.50
Broager UI
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Dybbølhallen - Inde
Lysabild SG
Dybbølhallen - Inde
25.
søndag
15.10
Lysabild SG
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Dybbølhallen - Inde
Dybbøl IU (2)
Dybbølhallen - Inde
25.
søndag
15.30
Midtals IF
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 1
Dybbølhallen - Inde
Lysabild SG
Dybbølhallen - Inde
Marts 2018
24.
lørdag
12.00
Bov IF
Herrer
U15
TT/11 - U15 Drenge: Liga 3, 4 & 5 • Pulje 1
Grænse Stadion
Lysabild SG
Grænse Stadion
31.
lørdag
12.00
Lysabild SG
Herrer
U15
TT/11 - U15 Drenge: Liga 3, 4 & 5 • Pulje 1
Lysabild Skole
Haderslev FK (2)
Lysabild Skole